Nargile Tütünü Üretim Fabrikası

Nargile Tütünü Üretim Fabrikası olan Al-Kayf markası,  her zaman ulaşılabilir, yeniliklerle dolu bir marka olma hedefiyle doğdu.  Al-Kayf ürünleri kaliteden asla ödün vermeden, hep ileri teknolojileri kullanılarak, dünyadaki gelişmeler yakından takip edilerek üretildi ve tüketicilere ulaştırıldı. Bu anlayış, Al-Kayf bünyesindeki tüm tatları toplumun hafızasında lezzet ve keyif kavramlarıyla özdeşleşmesini sağladı. Al-Kayf  ürünleri müşterilerin hayatlarını her zaman keyif vererek zenginleştirdi.

Kaliteyi ön planda tutan ve dünyanın farklı damak tatlarına  saygı duyan yaklaşımı, dağıtım ağının gücü ve iletişime verilen önem, Al-Kayf markasının bugün tüketicinin en sevdiği ve yakın bulduğu markalardan biri konumuna getirdi.

Bugün, Al-Kayf markası çatısı altında 6 ana kategoride, 200’den fazla aroma çeşidi ile , sade , buzlu , special, yoğurtlu, limonlu ve naneli  ürünler her gün milyonlarca tüketiciyle buluşuyor.

Sadece Türkiye’de değil, bölge ülkelerde de sevilen pazar lideri Al-Kayf tatları, Türkiye’de  kaliteden ödün vermeden üretiliyor ve 30’in üzerindeki ülkenin tüketicileri ile buluşuyor.

 

Al-Kayf Global Ailesi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.