Avrupa Kargo

Avrupa Kargo

Avrupa Kargo Güvenilir ve profesyonel tedarikçi ağı ile Türkiye’den , Tüm Avrupa şehirlerine  ‘’Standart, Ekspres, Hava Kargo, Karayolu ve Denizyolu” hizmet seçenekleri ile teslim ediyor. Avrupa Kargo aynı zamanda Bireysel ve Kurumsal olarak iki farklı müşteri türüne göre müşteri odaklı farklı çözümler üretmekte.

Avrupa Kargo  hizmetimiz ile gönderilerinizi Avrupa’da 26 ülkeye, Avrupa çapındaki çözüm ortaklarımızla tercihinize göre ‘’Standart, Ekspres, Hava Kargo, Karayolu ve Denizyolu” hizmet seçenekleri ile teslim ediyoruz.

Standart Hizmetimiz: Zaman hassasiyeti olmayan gönderilerinizin, makul teslim süreleri ve avantajlı gönderim ücretleri ile adreslerine ulaştırıldığı yurt dışı hizmetimizdir.

Ekspres Hizmetimiz: Zaman hassasiyeti olan gönderilerinizin taahhüt süreleri içerisinde en hızlı şekilde adreslerine ulaştırdığımız yurt dışı hizmetimizdir.

Hava Kargo Taşımacılığı : Hava Kargo ile minimum kilodan komple uçak yüklemesine (charter) kadar gönderilerinizi kapınızdan alarak dünyanın tüm hava limanlarına ulaştırdığımız yurt dışı hizmetimizdir.

Karayolu Taşımacılığı : Kara nakliyesi ile parsiyel ve komple ithalat/ihracat taşımacılığı yaparak gönderilerinizi adresine ya da gümrüğe teslim ettiğimiz yurt dışı hizmetimizdir.

Deniz Yolu Taşımacılığı : Zaman hassasiyeti olmayan yükler için ekonomik fiyatlarla deniz yolu ile sizlere tercihe göre limana yada adrese teslimat şeklinde taşımacılık hizmeti veriyoruz .

Gümrükleme, depolama, dağıtım ve tamamlayıcı lojistik çözümler için müşteri temsilcimizle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

 

Avrupa Kargo olarak, müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile müşterilerimizin sorularına en hızlı ve açık şekilde cevap vermek, servis kalitemizi ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek adına alanında uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Size özel çözümler için  +90 212 668 57 57 numaralı çağrı merkezimizden, info@avrupakargo.eu adresinden veya www.AvrupaKargo.eu web adresinden bize ulaşabilirsiniz.

 

Avrupa Kargonun Hizmet Verdiği Noktalar
1. Bölge Ülkeler 2. Bölge Ülkeler
Almanya Kargo Avusturya Kargo Hollanda Kargo Andora Kargo Malta Kargo İspanya Kargo
Belcika Kargo Polonya Kargo Luksemburg Kargo Sirbistan Kargo Litvanya Kargo Romanya Kargo
Isvec Kargo Macaristan Kargo Danimarka Kargo Portekiz Kargo Yunanistan Kargo Bulgaristan Kargo
Fransa Kargo Slovenya Kargo Irlanda cumhuriyeti Kargo Izlanda Kargo Bosna hersek Kargo Estonya Kargo
Monaco Kargo Cek Cumhuhuriyeti Kargo Slovakya Kargo Letonya Kargo Italya Kargo Hirvatistan Kargo